Formularz zamówienia w PDF lub Excelu


REGULAMIN NAŚWIETLARNI CTP UV


Sposoby zamawiania

Zamówienia może dokonać każda firma lub spółka działająca legalnie na terenie Polski.Złożenie zamówienia oznacza dostarczenie poprawnie wypełnionego formularza zamówienia oraz właściwego pliku. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu naświetlarni CTP UV.

Płatność przelewowa - taryfa A (do 250 zł netto)

Aby skorzystać z tej formy zamówienia należy wypełnić i przesłać formularz zamówienia na adres e-mail: ctp@ctpuv.pl, a pliki (do 15 MB) przesłać na adres pliki@ctpuv.pl lub na serwer FTP (pliki większe niż 15 MB). Ta forma płatności dostępna jest dla zamówień o wartości do 250 zł netto. Zamówienie wysłane zostanie standardową przesyłką kurierską. Na wskazany w zamówieniu adres e-mail wysłana zostanie e-faktura z 7 dniowym terminem płatności.

Płatność gotówkowa lub za pobraniem - taryfa B

Aby skorzystać z tej formy zamówienia należy wypełnić i przesłać formularz zamówienia na adres e-mail: ctp@ctpuv.pl, a pliki (do 15 MB) przesłać na adres pliki@ctpuv.pl lub na serwer FTP (pliki większe niż 15 MB). Zamówienie wysłane zostanie przesyłką kurierską z pobraniem, czyli przy jej odbiorze należy zapłacić za zamówione formy drukowe. Na wskazany w zamówieniu adres e-mail wysłana zostanie e-faktura.

Przedpłata - taryfa C

Aby skorzystać z tej formy zamówienia należy wypełnić i przesłać formularz zamówienia na adres e-mail: ctp@ctpuv.pl, a pliki (do 15 MB) przesłać na adres pliki@ctpuv.pl lub na serwer FTP (pliki większe niż 15 MB). Po otrzymaniu zamówienia na adres wskazany przez Państwa wysłana zostanie e-faktura proforma. Po jej opłaceniu nastąpi realizacja zamówienia. W zamówieniu należy zaznaczyć wybraną formę płatności, gdyż od niej zależy cena form drukowych (taryfa A, B lub C).

Terminy realizacji

Naświetlenia realizowane są przez 24 godziny na dobę w kolejności odpowiadającej docieraniu na serwis firmowy kompletnych zamówień (czyli plików z pracami i wypełnionymi formularzami zamówienia). W przypadku przesłania zamówienia na ponad 50 form drukowych prosimy o wcześniejszy kontakt (ctp@ctpuv.pl lub 4 8383 6363) w celu rezerwacji "mocy przerobowych" naświetlarki. Pliki dostarczone do godziny 13.00 przekazywane są firmie kurierskiej tego samego dnia. Zamówienia przesłane po godzinie 13.00 wysyłane będą następnego dnia roboczego. Po wcześniejszym ustaleniu z pracownikami naszej firmy możliwa jest równie szybka realizacja zamówień przesłanych do godziny 17.00. Jeśli zamówienie wymaga wykonania impozycji, konieczne jest jej zatwierdzenie przez Zamawiającego. Czas realizacji zamówienia liczy się wówczas od momentu zatwierdzenia impozycji.

Formy płatności

Płatności za zamówienie należy dokonać na podstawie e-faktury, która przesłana zostanie na adres e-mail wskazany przez Zamawiającego. Istnieje możliwość dokonania płatności gotówkowej, pobraniowej przy odbiorze przesyłki i przelewowej.

Formy dostawy

Dostawy kurierskie są odpłatne. Aktualny koszt standardowej wysyłki kurierskiej podany jest w cenniku. Dostawy realizowane są przez firmę kurierską UPS. Obierając przesyłkę prosimy o jej sprawdzanie przy kurierze.

Odpowiedzialność za jakość

Przed rozpoczęciem druku matryce należy sprawdzić. Sprawdzenie poprawności form drukowych przed drukiem należy do Zamawiającego. Firma Inserat odpowiada maksymalnie do wartości zlecenia, nie ponosi odpowiedzialności za materiały wydrukowane na podstawie wadliwych matryc. Firma Inserat nie ponosi odpowiedzialności za straty i utracone przez pokrzywdzonego korzyści, jakie mogą wynikać z zachowań opisanych w art. 361 par. 1 KC.

Reklamacje

Reklamacje wadliwie zrealizowanych form drukowych są rozpatrywanie wyłącznie po przesłaniu informacji na adres e-mail: ctp@ctpuv.pl w terminie 14 dni od wykonania usługi - po tym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane. W przypadku uznania reklamacji firma Inserat wykona nieodpłatnie reklamowane formy drukowe z pominięciem kolejki oczekujących na wykonanie prac.